XXVII Szkoła Letnia The Summer Seminar on the Free Society (Kraków, 2–20 lipca 2018)

• 07/05/2018

Instytut Tertio Millennio zaprasza studentów  do udziału w XXVII Szkole Letniej The Summer Seminar on the Free Society , która odbędzie się w dniach 2 – 20 lipca 2018 roku w Krakowie. Program seminarium składa się z wykładów oraz warsztatów poświęconych analizie politycznych, społecznych i kulturalnych zjawisk towarzyszących współczesnej demokracji. Wykładowcami tegorocznej szkoły będą między innymi: George Weigel, Russel Hittinger i Maciej Zięba OP.
Uczestnictwo w Seminarium pozwala studentom pogłębić swoją wiedzę oraz daje możliwość podniesienia kompetencji językowych – w konferencji biorą udział studenci z Polski, Stanów Zjednoczonych i krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Szkoła skierowana jest do studentów jak i doktorantów. Językiem wykładowym jest język angielski. Jedynym kosztem ponoszonym przez uczestników jest koszt dojazdu do Krakowa i powrotu z niego.
Więcej informacji na temat szkoły znajduje się na stronie internetowej www.seminar.tertio.pl . Termin rekrutacji mija 13 maja.

Download files

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego